Pay To Win

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    • Myslíte si že je tahle hra Pay to Win !? 15
      1.  
        Ano! (12) 80%
      2.  
        Ne? (3) 20%
      Až teď jsem si všiml strašně blbé mechaniky. Urychlovaní procesů a získávání všeho pomocí zlata. Stačí když si nakoupím hromadu surovin za zlato pak si za zlato všechnu urychlím, vylepším pak si postavím jednotky a pak si je okamžitě spawnu pomocí zlata. Jediné omezení pro hráče co používají zlato je doba přesunu a možnost si vyzkoumat určité věci až od určitého dne. Ale oproti lidem kteří nemají možnost si získat zlato je to velmi neférové. Když já mám za stejnou dobu třeba 3 jednotky a člověk co do téhle hry investoval peníze jich má třeba 10. Já vím že je tu možnost získat zlato jenže je to tak zdlouhavé a získám za to minimum. Je výhodnější si to koupit jenže to pak není fér oproti ostatním hráčům. Já bych celou tuhle blbost se zlatem zrušil. Ať vyhrají jen ti co mají zkušenosti ne ti co mají plnou peněženku. Za zlato bych dal pouze nějaké speciální jednotky které nebudou OP nebo nějaké skiny nebo cokoliv co nebude znevýhodňovat ostatní hráče. Už jsem si myslel že tohle je opravdu výjimečná hra protože mě opravdu baví ale co jsem si myslel, že v nějaké MMO/Online hře nebudou Pay To Win prvky. Kdo má podobný názor tak se přidejte a pojďme pomoci ostatním hráčům kteří nechtějí zbytečně utrácet za hry a postavit se těm kteří utrácejí a neférově se zvýhodňují oproti ostatním! #nomoreP2W #nomorepay2win #stoppay2win #stopP2W #juststop #STOP ArgonCZ :wallbash
      Images
      • XZfADwO.png

        71.16 kB, 800×800, viewed 190 times
    • Dobrý den,

      ačkoliv chápu vaše pocity tak si ale musíte uvědomit že vývoj a provozování této hry není zadarmo a že všechno něco stojí.. Ovšem pokud by jste měl zájem pravidelně uhrazovat výdaje za hru tak si myslím že by vývojáři se zrušením zlata mile rádi souhlasili.. :)

      S přátelským pozdravem
      BaGuwixCZE CZ/Mod
    • Dobrý den souhlasím z ArgonemCZ protoze jdu hrat třeba mapu je první den zacnu a je vedle mne clovek co má GOLDY a pak na mne zautocí a nemam sanci .Ok třeba zlato by mohlo být vzácnejsí třeba muj kamos ma na učte 455 000 goldu a kazdou hru vyhrava.Goldy tuto hru kazí.
    • Dobrý den,
      Znovu opakuji co jsem psal v předchozím příspěvku.. Musíte si uvědomit že prémiové měny (v našem případě zlato) jsou nedílnou součásti Free-To-Play her a bez nich prostě nemůže žádná taková hra fungovat... Musíte počítat s tím že občas prostě narazíte na někoho kdo zlato používá.. A věřte mi že i člověk který nadměrně používá zlato se dá porazit.. :) Není to snadné, ale ne nemožné.. :)

      S přátelským pozdravem
      BaGuwixCZE CZ/Mod
    • Ano souhlasím za vyvoj se musí platit,ale je hodne zpusobu jako dalsi hry WOT a jinym podobny hram jde sice o goldy ,ale resi to premium uctem ,ktery poskytne nejakou vyhodu ,ale zde jde vsechno vygoldit a to je problem . Bud at vyvojari daji moznost map bez goldu ,at si muzou zahrat haraci ,kteri jsou soutezivy v narovnanych vybalancovanych hrach a nebo pouze premium ucet plus napr mit moznost si koupi jednotku ktera bude premiova ,ale musi k ni dojit vyzkumem ,aby ta hra na zacatku byla vybalancovana.Je spostu variant ,ale tohle je ted a tady zabiajak hry. Ty lidi odejdou a zustanou jen golderi a ty nebudou bojovat hru co hru za goldy ,protoze zjisti ,ze to jde uz do velkych castek.
    • Tato hra - ač na začátek vypadala zajímavě - tak je prostě pro ty, kteří chtějí platit.

      Pak mohou vše. Takto postavený model jak je v této hře je pay2win. Někomu se to líbí - za pár korun být vládcem světa - někdo však by měl raději model, kdy zkrátka za peníze má někdo usnadněný život.

      Vezmeme to takto - za zlato si koupím:
      Suroviny - ok, něco mi chybí, tak musím za zlato nakoupit. Ale úplně zde chybí princip devalvace - tj. čím hráč za zlato v dané hře více nakupuje, tím se mu nákup prodražuje - vzorec - exponencionální křivka.

      To zaveďte hned - okamžitě Vám stoupnou příjmy.

      Vývoj se dá urychlit za zlato. Jasný pay2win.

      Rychlost vývoje odpovídá by měla odpovídat tomu, jak mám vyvinutou výrobní základnu.

      Výstavba se dá urychlit za zlato. Jasný pay2win.

      Absolutní faul - koupí se jen za zlato - vojáci.

      Kdo tuto idiotinu vymyslel? To jako za zlato v roce 1939 naklonujete tisícovky vojáků?

      Řeknu jednoduchý scénář:
      1) postavím si v jednom městě pomocí goldů potřebné budovy na max.
      2) urychlím vývoj potřebné techniky
      3) A pak válcuju a vítězím.

      Podívejte se, když si někdo za zlato nakliká 50 strategických bombardérů a pak je pustí na jednotky, tak druhý hráč vůbec neví:
      1) že ho někdo odhalil
      2) co na něj letí
      3) jen přijde a vidí, že je bez jednotek.
      4) reálná obrana proti tak mohutným náletům neexistuje (dobře, tahat s sebou pomalé ??x protiletadlové dělo). Pozemní jednotky jsou pomalé, letecké jsou rychlé a dynamické a ovládají bojiště.

      Letecké jednotky - nesmysly:
      1) Zásadní nesmysl - mohu s letounem letět nad státem a pořád jsme v míru.
      Napravte to - vletí letadlo za hranice - okamžitě nevyhlášené přepadení a válečný stav.

      2) všechny letecké jednotky odhalují nepřítele (už vidím strategický bombardér v 10 km, jak vidí v lese nebo ve městě pěchotu) - mělo by platit - pouze stihači vidí nepřátelské jednotky a to pouze při přesunu (nezamaskované)
      bez omezení - to může fungovat na moři.

      Prostě letadla nic nevidí - průzkumná tu nejsou - a bylo by to složité popsat, jak by to mělo správně fungovat.

      Zkrátka - ani pozemní, natož letecké jednotky nevidí sílu a složení protivníka, dokud se s ním nestřetne.
      Pokud to chce vidět někdo dříve, tak použije špionáž. Tam se může někdo za goldy slušně vyřádit.
    • lysanek wrote:

      Ahoj.
      A to tě netěší ten požitek ze hry když porazíš zadarmo hráče, který do toho nasypal spoustu peněz jen díky chytrosti a strategii?
      Pokud to není úplný idiot, tak porazit nikdy nelze. Vždy si vygeneruje více jednotek, než neplatící hráč má šanci postavit.
      A od určité velikosti už ani goldy nepotřebuje - a "vaše" umělá inteligence nedokáže spojit slabé státy proti tomu nejsilnějšímu a vést efektivní útok podle principu - když se dva o ni perou, třetí si s ní vrzne.

      Proto je tato hra pay2win a já se tímto příspěvkem loučím a můj účet bude zrušen, protože mne takový styl hry nebaví - nemám - koupím. Prohrávám - naklikám.

      Taková stupida, že jednotka minutu od protiletecké baterie není touto baterií chráněna, že nepřítel vidí, odkud dělostřelectvo střílí a pak stačí poslat 20x bombardér a je vymalováno...

      Nápadů jsem Vám dal dost, jak to můžete posunout kapku jinam - a hráči zlato budou pořád kupovat.
      Ale musíte nejprve hráčům dokázat, že za finance si hráč nekoupí vítězství.
      A to ve hře, kde si může koupit úplně cokoliv, nějak moc dobře nejde.
    • lysanek wrote:

      Ahoj.
      A to tě netěší ten požitek ze hry když porazíš zadarmo hráče, který do toho nasypal spoustu peněz jen díky chytrosti a strategii?
      Lysanku pokuď by si se 40 jednotkama dokázak ubránit někomu kdo jich má 4x víc a je schopný jen kvůli 4 letadlům utratit 10k zlata byl bys pro mě hrdina :)
    • Po nejakych 24 dnech u 100 clenske hry typu modri proti cervenym nas zblylo 5 modrych a 3 cerveni. Vsichni level 40+ a kill ratio min 1.5.
      2 cerveni byly goldari jeden to daval do vyzkumu a surovin, mel vsechno na top pro dany den, druhy si pomahal na bojisti jak carodej. Kdyz jsem znicil letku s 40 letadly za 24 hodin to mel znovu. Potom co jsme my modri zjistili, co se deje jsme kolektivne odstoupili od hrani. Je to mrhani casem a usilim. Nikam to nevede kdyz hrajete proti penezence a systemu kde je mozne neomezene utraceni. Pokud neco takoveho zjistim, okamzite odstupuji od hrani, a nehraji hry pro 100 hracu, kde investujete spoustu casu a po 3 tydnech zjistite ze hrajete proti penezence.
    • Prosim adminy ,aby zacali posunovat dal nase navrhy vzdyt vyvojari neprijdou o penize ,uz tady byly nastineny ruzne scenare jak to vymyslet bud mapa bez goldu nebo premiovy ucet s urcityma vyhodama atd. ale preci nejde postavit hru s moznosti vse za goldy a ted uz je i trend odkryvat mapu nepratel skrz spionaz za pouhych 1600 goldu . Tady nemuze byt ani naznak mluvit o strategii.
    • No předně je si třeba uvědomit, jaký to má výsledek globálně. Ano, přijde pár lidí a vysolí aby si zlepšili ego, ale bude to takové hráče bavit? Tohle je hra, má se hrát, když má člověk všechno a nic nemusí tak je to nuda a ty lidi odejdou. A s ním i ti, které touto hrou stihne naštvat. Je to jako s cheatama ve hře, je to super hraní, ale člověku nakonec dojde, že vlastně nic nezažil, nic z té hry nemá, jen jí pronudil. Proč to mít i tu, hrajou to spíš asi už jen skalní fandové a přitom to je bezva hra se suprovým nápadem, to je velká škoda takto to pohřbívat. Chápu že nějaké zlato to chce, ale proč to nenechat na "prémiových" účtech? Proč prémiové účty nemohou mít jiné výhody, i třeba mimoherní? Účastnit se soutěží o nějakou výhru, třeba fragment na šestkovej výzkum, nebo nějaké frčky? Proč nemohou mít prémiové účty navíc třeba medaile? Např. medaile za statečnost když porazí určitý počet nepřátel apod. a běžný účet to mít nebude. Nebo proč nemá třeba nějaký jen %bonus ke všemu co si koupí? Např balíček 5% k rychlosti výzkumu ve hře. I to by drtivá většina hráčů zkousla raději než tohle. Možností je spousta, klidně omezte možnost získat zlaťáky i běžným hráčům a vemte to prostě jinak.
    • Vypadá to, že se v tomto ani po čase nic nezměnilo a stále je to tak, že ani nejlepší strategie a taktika nepomůže proti někomu, kdo platí. Skutečně nechápu, proč je možné během chvilky koupit ve městě výstavbu a jednotky, to hru neuvěřitelně ničí - hratelnost je v tu chvíli nulová. A přitom by stačilo nastavit rozumné omezení - třeba max. množství zlata za jednu hru, každý další nákup v jedné hře je dražší a dražší. Výstavba a produkce není dokončena hned, ale zkrátí se, třeba klidně i o 90%, ale hlavně, aby se nestávalo, že se v prázdném městě najednou objeví 10 jednotek. Zajímavá by byla i statistika, kolik který hráč utratil zlata v dané hře, to by mohlo být také dostupné společně s ostatními statistikami.
      Osobně bych si hru klidně zaplatil, ale jedině za podmínek, že by pak byly rovné podmínky pro všechny, jinak to nemá smysl, pokud je postavené tak, že vyhraje ten kdo víc utratí...