Różnica w moralach

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    • Różnica w moralach

      Wczoraj zacząłem ze znajomym grę na mapie Pacyfik, oboje gramy Indiami, ja płn on płd.
      Zaczęliśmy grę dosłownie w ten sam sposób, zbudowaliśmy podobne budynki, i zaatakowaliśmy jeden kraj, dzisiaj rano zobaczyłem ze on we wszystkich swoich prowincjach, poza przejętymi ma morale 90% a ja nadal we wszystkich 70%, dodam ze nie używał golda do zwiększania morali, Czy ktoś wie z czego może wynikać taka różnica ?
    • Musicie porównać co widnieje w panelu Morale ile minusów i jakich oraz plusów


      Takie mogą się ukazać w dalszej rozgrywce. Jak widzisz jest wiele czynników na wzrost Morale


      Również musicie sprawdzić stan produkcji surowców oraz poległych żołnierzy. Jak zabraknie jakiegoś surowca w szczególności pożywienia, towarów, zasobów Ludzkich i ropy. Z tych surowców korzystają jednostki jak i populacja.
      Możesz również posiadać więcej od botów/graczy embargo lub wypowiedzieli ci wojnę , a ty o tym nie wiesz. Sprawdź w dyplomacji. Sprawdź także ile masz wrogich sąsiadów itd.

      Jak widzisz prowadzę wojnę z kilkoma graczami, ale z jednym mam wojnę wypowiedzianą przez Sachalin itd.


      Decydując się na Sojusz - Koalicję, masz zobowiązania, pomagać sojusznikowi militarnie i ekonomicznie. Grać z Honorem i do końca. Ramię, w ramię z sojusznikami nawet gdy sojusz przegrywa.!!!

      IwnaGrozny1968



      The post was edited 1 time, last by IwanGrozny1968 ().