Darmowe złoto

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    • Darmowe złoto

      Gorszej zeczy nie dało się wymyslec ja rozumiem gra musi zarabiać ale darmowe złoto to przegięcie doprowadziliście ze specjalna waluta jest nic nie warta i co może za wygranie mapy bedzie 1500 zlota a za obejzenie 5 reklam 2000 żenada
      pozatym jak robicie taką funkcję to róbcie tak żeby wszyscy ją mieli bo mój kolega gra napc jak się o tym dowiedzial odrazu wszedł na apk i nic nie było zaktualizował gre i nadal nie ma tej funkcji
      Ja koncze z tą grą bo ona nie ma już sensu
    • Witajcie. Z reklam mają lepszą kasę niż od graczy. U mnie reklamy idą codziennie od 04.02.2021 odkąd mam nowe konto i jest to spora suma miesięcznie, a poświęcam tylko 5 minut dziennie i na moje konto wpływa 2750 golda co daje miesięcznie 82500 golda. Taka suma bardzo jest przydatna jak gracz w pierwszym dniu ma 20 czołgów lub Arty.

      Decydując się na Sojusz - Koalicję, masz zobowiązania, pomagać sojusznikowi militarnie i ekonomicznie. Grać z Honorem i do końca. Ramię, w ramię z sojusznikami nawet gdy sojusz przegrywa.!!!

      IwnaGrozny1968



      The post was edited 2 times, last by IwanGrozny1968 ().