Pinned Konserwacja Serwerów 04.01.16 i 05.01.16

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    • Konserwacja Serwerów 04.01.16 i 05.01.16

      Drodzy gracze,

      W związku z konserwacją serwerów wyłączony został jeden z serwerów dzisiaj rano. Niestety przerwa wymagana na konserwację serwera wydłużyła się, za co solennie przepraszamy.

      Niestety jesteśmy zmuszeni was poinformować że jutro, 5 stycznia, będziemy wyłączać kolejny serwer. Konserwacja tego serwera zacznie się o godzinie 6 CET.

      /Aktualizacja 1/

      Uwaga!

      Dzisiejsza konserwacja została przeniesiona na dzień jutrzejszy, będzie trwała od godziny 10 do 12 CET.

      Serdeczne Pozdrowienia,
      Mortes

      The post was edited 1 time, last by Mortes ().

    • Tylko szkoda że znowu po czasie ja właśnie nie mogłem się rano przed pracą zalogować i nie wiedziałem o co chodzi
      choć raz mogli byście ogłosić takie plany przed czasem.
      Brawo za informację dotyczącą jutra jest przed czasem tyle że już chyba nie mnie będzie dotyczyć jak to inny serwer ma być.

      Do tego mogli byście podać jakie przedziały map są w tych serwerach bo w sumie ludzie dalej nie wiedzą czy to ich dotyczy i kiedy ich dotyczy jak zwykle dowiadują się w czasie gdy nie mogą się zalogować.

      No szkoda ale życzę szybkiej i owocnej pracy nad tym by grało nam się lepiej i bez problemów i za ten fakt dziękuje.
    • Są różne sytuację losowe. Które mogą się wydarzyć w trakcie prac. Nie zawsze idzie po naszej myśli, tak też się stało.
      My oraz operatorzy sprzętu przepraszamy. mamy nadzieję że nic więcej się nie wydarzy. A opcje które są z błędami zostaną szybko zniwelowane.

      Pozdrawiam