lukasz87o PL Senior Game Operator

• Male
  • 32
  • from Poland, Warszawa
  • Member since Jan 29th 2017
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• zoltar67 -

cześć

• J2223 -

Cześć
    Zgłaszam się na GameOperatora.
    Aplikuję, żeby pomóc społeczności COW w uczciwej i zgodnej z ustalonymi zasadami grze na mapach.
    Mapy powinny dawać graczom możliwość zabawy i odstresowania po codziennym realu. Nic tak nie zniechęca do gry jak nieuczciwi gracze łamiący zasady i marnujący w ten sposób czas pozostałych uczestników gry. Zasady powinny być jasne i klarowne bez niedomówień i niejednoznaczności. Część zasad należałoby doprecyzować, aby każdy uczestnik COW wiedział czy już przekracza granicę fair play i honorowej rywalizacji, czy jeszcze jest po "dobrej stronie", czy już nie. Na miejscu programistów zajmujących się grą wprowadziłbym jednostki saperów pozwalające zostawić za sobą jakąś formę "spalonej ziemi", czy pól minowych, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do realiów WWII.
    Nie zmieniałbym tak często grafiki, ale rozumiem, że produkt powinien być ciągle "świeży"
    Urodziłem się w 1973. Mieszkam w Gdańsku. Zawodowo kieruję pracą ponad 100 osób jako Kierownik Produkcji. Interesuję się historią (zwłaszcza WWII), strategią i filmem. Rywalizacja z innymi graczami daje mi dużo satysfakcji niezależnie od tego czy wygrywam, czy przegrywam. Liczy się rywalizacja ze świadomością, że po drugiej stronie siedzi zawodnik, który może zaskoczyć nieszablonowym zagraniem. Lubię też grę w zespole/koalicji, gdzie można wirtualnie spędzić czas z grupą ludzi o podobnych zainteresowaniach i podobnym sposobie spędzania wolnego czasu.
    Pozdrawiam

• Cobra2209 -

Witam
    Chciałbym do was dołączyć do grupy wsparcia .

1) Dlaczego chcesz aplikować do zespołu wsparcia Call of War?
    - dlatego że lubię sie udzielać społecznie i pomagać, organizuje turniej Reprezentacji MŚ na razie testowy bo nie dostałem od was kontroli złota, sześć Reprezentacji już zebraliśmy mamy 17 lutego wystartować.
    2) Dlaczego powinniśmy skontaktować się własnie z Tobą? Jaki chcesz mieć wkład w działalność naszego zespołu?
    - Jestem dość aktywny gram w COW od 19.08.2018 jestem liderem sojuszu Kompani Braci PL , a w kład do waszego zespołu chcę mieć w miarę moich możliwości jak największy i dzielić sie chcę wiedzą nabytą w COW.
    3) Co chciałbyś zmienić lub dlaczego nie chciałbyś nic zmieniać w grze?
    - Zmienił bym w grze kilka rzeczy na pewno mapy typowe na sparingi bez możliwości używania złota zęby bytro nie musiało tego sprawdzać i kontrolować mniej roboty dla was.
    - Albo żeby grać na takiej mapie trzeba wpłacić ileś złota za wejście .
    - Następnie naczelne dowództwo można było kupować za złoto zdobyte z map.
    - Reszta jest ok dużo rzeczy sie poprawiło na lepsze ale dużo jeszcze można ulepszyć i dopracować .
    4) Coś o mnie.
    - Nazywam się Krzysztof mam 42 lata posiadam swoją firmę Meble na wymiar mieszkam w Polsce posiadam Discorda Cobra2209#2891.
    Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.:)

• lukasz87o -

Dziękuję za przesłanie zgłoszenia.

• PawelXD4 -

Witaj
    Chciałbym dołączyć do grupy wsparcia gdyż gram w CoW już już półtorej roku i chcę spróbować czegoś nowego i pomoc w rozwoju polskiego suportu.
    Jestem młody ale szybko się ucze i wytrwale wykonuje przypisane mi obowiązki.
    Nie miałem jeszcze zaszczytu być moderatorem dlatego piszę w tej sprawie do Ciebie.
    Gra sie rozwija , nie które aktualizacje są lepsze a nie które gorsze, ważne że gra sie rozwija i nie stoi w miejscu.
    Mam na imie Paweł, interesuje się piłką nożną , historią II wojny światowej i geografią świata, staram sie być optymistyczny i wesoły, mieszkam w małej wsi niedaleko Leżajska.
    Posiadam komunikator Discord.
    Pozdrawiam Paweł