devaroden1773 PL Main Administrator

• Male
  • 26
  • from Warszawa
  • Member since Jan 7th 2016
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• odnowiciel11 -

Dlaczego aplikujesz do zespołu Call of War?
    -Do zespołu Call of War aplikuję się z powodu poznania nowych znajomości.Chciałbym być bliżej supportu.
    Dlaczego akurat ty? Jaki chcesz mieć wkład w działalność naszego zespołu?
    -Dlaczego akurat ja ? Ponieważ dobrze sobie radzę.Chciałbym mieć duży wkład w działalność zespołu.
    Czy miałeś już doświadczenie w byciu moderatorem/Game Operatorem?
    -Miałem już inne doświadczenia w byciu moderatorem.Jest to cudowne stanowisko i jestem pewny tego,że was nie zawiodę. ;).
    Co chciałbyś zmienić/Dlaczego nie chciałbyś nic zmieniać?
    -Nie chciałbym niczego zmieniać w mechanice gry,podoba mi się tak jak jest teraz :).
    Coś o sobie: jak masz na imię, jakie są twoje zainteresowania, cechy charakteru, gdzie mieszkasz?
    -Mam na imię Bartek i interesuję się grami strategicznymi takimi jak CoW.Mój charakter nie jest zły,lecz czasami jak mam zły humor to niestety ale się wściekam na innych...mieszkam w Poznaniu.
    Twoja aktualna nazwa na skype (skype jest potrzebny do komunikacji wewnątrz teamu).
    -Skype jak na razie nie mam ale jeśli zostanę wybrany na moderatora to natychmiast pobieram z internetu.

Myślę,że moje podanie zostanie rozpatrzone sprawiedliwie ;).

Pozdrawiam Odnowiciel11

• Ziomek542 -

Witam chciałbym złożyć podanie o moderatora gram dziennie około od 4 do 8 godzin. Na imię mam Romek posiadam skype mam 24 lvl tak wiem nie jest najmocniejszy ale z czasem lvl się podbije. Chciałbym doradzać graczom w grze. Moimi zainteresowania są gry zespołowe , asg piłka nożna.
    Jestem miły uprzejmy i bezinteresowny. Jestem z okolic Skierniewic.
    Mój nick w grze to ziomek542

Pozdrawiam mam nadzieję że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

Romek

• Kacper -

Witam,
    Aplikuję ponieważ lubię wyzwania oraz chce pomagać nowym graczom nie mogącym sobie poradzić z mechanikom gry oraz wspierać administracje gry w nawale obowiązków .
    Jestem dosyć aktywnym graczem 12h/24h posiadam spore doświadczenie w grze (aktualnie zdobywam w CoN ) , chciałbym słuzyć poradom oraz odciązyć z nawału obowiązków naszej administracji .
    Tak miałem doświadczenie , byłem Moderatorem oraz Administratorem gry ale tym drugim 6 miesiecy ( nawał obowiązków w pracy w danym momencie nie pozwolił mi na kontynuowanie byciem Adminem )
    Zmiany w grze są potrzebne na bierząco by nie było stagnacji i odchodzenia graczy do bardziej rozwinietych strategii . Kilka pomysłów mam a i parę widzę zostało wykorzystanych w CoN :)
    Na imię mam Gabriel nick Kacper , zainteresowania ASG , sporty ekstremalne , akwarystyka .
    Ambitny , taktowny , miły , bezinteresowny jest tego wiecej :)
    Piekary Śląskie
    Nazwa na skype Kacper

Pozdrawiam i prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :)

Kacper

• Kacper -

Hej , Dev rekrutacja dalej jest aktualna czy już nie .

Pozdrawiam :)